Závěsná akrobacie na šálách

Lucie Mičková Kovářová


Lekce

Pravidelné lekce probíhají v Ostravě v SVČ Ostrava Zábřeh a  na pobočce ZŠ Waldorf Ostrava Přívoz 


                       SVČ Zábřeh                                                                                                        ZŠ Waldorf
SVČ Zábřeh
SVČ Zábřeh
ZŠ Waldorf
ZŠ Waldorf

 

Pobočka SVČ Zábřeh 

Všechny informace k lekcím v SVČ jsou na webu www.svczabreh.cz 

Dozvíte se, jak se přihlásit, kde zaplatit a vše co je potřeba.


Středisko volného času Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace
Gurťjevova 8
700 30 Ostrava-Zábřeh


Pobočka ZŠ  Waldorf 


Waldorfská základní škola a mateřská škola Ostrava 

Na Mlýnici 611/36,

70200 Ostrava Lekce jsou určená pro všechny věkové kategorie a všechny úrovně. Doporučujeme také pro rodiny s dětmi. Ve smíšené lekci je výhodou možnost učit se i sledováním ostatních, lekce je však vedena zkušeným lektorem. Výuka  probíhá ve skupinkách podle úrovně dovedností. Naučíme Vás různorodé techniky šplhu, věnujeme se také pokročilejším prvkům. V kurzu se naučíte také základní pády a budeme se zabývat nácvikem na složitější propojování prvků. Lekce je rozdělena do tří částí. V první části je zahrnuto zahřátí celého těla a posilování na zemi či na šále. V druhé části budeme pracovat na šále. Zopakujeme vždy pozice z předešlé hodiny a navážeme na další či složitější prvky, které pak budeme skládat do krátkých vazeb. Ve třetí části se věnujeme stretchingu/ protažení celého těla.


Flexi

ČTVRTEK

16.30 - 17.30 (Pro všechny kategorie) 

Trénink Flexi je zaměřen pro klienty závěsné akrobacie, tanečníky či netanečníky všech kategorií i věku. Hlavním zaměřením těchto lekcí je zvyšování síly, zpevňování a následná flexibilita celého těla. Lekce Flexi fungují jako prevence proti svalovému poranění. Náplní hodiny je protahování svalů a zároveň snížení svalového napětí, také zvyšování kloubní pohyblivosti, pružnosti zad a současně i uvolňování psychické tenze. Jednotlivé hodiny se budeme soustředit buď na celé tělo nebo se zaměříme pouze na dané oblasti (nohy či záda). Nemusíte se bát, že Vás lektorka bude tahat do krkolomných pozic, budete cvičit dle svých možností a schopností.


BUNGEE FIT

 Lekce probíhají na pobočce SVČ Zábřeh 

www.svczabreh.cz